III Niedziela Wielkanocna1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą  o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

2. W następną niedzielę, zwaną niedzielą Dobrego Pasterza, będącą Światowym Dniem Modlitw o Powołania rozpocznie się Tydzień Modlitw o Powołania. Taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Bóg zapłać!

3. Również w następną niedzielę, na Mszy św. o g. 10.00 dzieci klas III przystąpią do I komunii św. Spowiedź dzieci, rodziców, rodzin – w sobotę, o g. 9.00.
Wcześniej, tj. w poniedziałek, o g. 16.00 a we wtorek o g. 18.30 (z rodzicami) odbędą się  próby przed uroczystością I Komunii św.

4. Bardzo dziękujemy za dwie ofiary w łącznej wysokości 200 zł, jakie w minionym tygodniu zostały złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

5. Z prasy Gość Niedzielny, który był już rozprowadzany w piątek, 3 maja, a dzisiaj jest do nabycia wyłożony na stoliku pod chórem, przy wyjściu z kościoła.

6. We wtorek, o g. 13.30 odbędzie się pogrzeb śp. Marii Słowiańskiej z ul. Okrzei. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg