VII Niedziela Zwykła1. Dzisiaj, jak zwykle w ostatnią niedzielę miesiąca, po Mszy św. wieczorowej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego, na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszy piątek, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi, a o g. 17.30 piewszopiątkowe nabożeństwo.
Do chorych udamy się od g. 9.00.
- w pierwszą sobotę, o g. 17.30 pierwszosobotnie nabożeństwo różańcowe, a po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

3. W następną, pierwszą niedzielę miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą  o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

4. Również w następną niedzielę, po Mszy św. o g. 11.30 odbędzie się spotkanie z dziećmi klas III i z rodzicami w ramach przygotowań do uroczystości I Komunii św.
Natomiast po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania.

5. W ostatnim czasie, jeszcze w styczniu i w lutym, na parafialne konto wpłynęły dwie ofiary w łącznej wysokości 400 zł, natomiast    w minionym tygodniu kancelarii parafialnej została złożona ofiara w wysokości 100 zł. Za wszystkie te ofiary przeznaczone na potrzeby parafii bardzo dziękujemy. Bóg zapłać!

6. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- o tym, dlaczego Kościół jest hierarchiczny;
- o nadzwyczajnych szafarzach Komunii Świętej, czyli kim są mężczyźni z obrączkami, których widzimy w prezbiterium;
- oraz kościelny „savoir-vivre”, czyli jak zachować się w kościele.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Halina Mróz z ul. Odrodzenia oraz śp. Marian Kwaśnik z ul. Lotniczej, którego pogrzeb planowany jest na wtorek, na g. 11.00. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg