XXIV Niedziela Zwykła1. Dzisiaj, na g.18.00 zapraszamy na spotkanie wszystkich rodziców ministrantów naszej parafii.

2. Młodzież klas VIII, która chce przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii prosimy o zgłoszenia u ks. Filipa do ostatniej niedzieli września (29.09).

3. W sobotę, 5 października, odbędzie się XII Pielgrzymka Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej do Wysokiego Koła. W ramach tej Diecezjalnej Pielgrzymki pielgrzymuje także Rodzina Różańcowa z naszej parafii. Wyjazd autokaru z parkingu przy kościele, w sobotę, 5 października o g. 8.00. Przewidywany powrót ok. g. 17.00. Koszt wyjazdu to 30 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej. Zapraszamy!

4. Zapraszamy do wspólnoty oazowej dzieci w dwóch grupach wiekowych:
- młodsze, od zerówki do kl. IV – na spotkania w soboty, o g. 15.30
- oraz od kl. V do VII – na spotkania w soboty, o g. 16.30.
Na spotkaniach dzieci poznają:
- życie Pana Jezusa,
- święta w roku liturgicznym,
- oraz uczą się piosenek i wspólnie się bawią.
Zaprasza s. Małgorzata.

Zapraszamy także chłopców młodszych i starszych do służby ministranckiej przy ołtarzu. Zapisy u ks. Filipa.

5. Dzieci i młodzież zapraszamy do udziału w Parafialnym Konkursie Różańcowym pt. „A z czego wykonać różaniec?” Konkurs ten polega na własnoręcznym wykonaniu różańca według własnego pomysłu; może to być dzieło całej rodziny. Tak wykonany różaniec, podpisany, należy przynieść do kościoła, do zakrystii, najpóźniej do soboty, 5 października. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane i nagrodzone. Zapraszamy!
6. Przyjmujemy intencje mszalne na 2020 r.

7. Bardzo dziękujemy za ofiarę w wysokości 200 zł, jaka w minionym tygodniu została złożona na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

8. Diecezjalne Studium Organistowskie w Radomiu, ul. Prusa 6, (tel. 48 365 62 28) przyjmuje kandydatów na kolejny rok nauki 2019/20. Pierwsze spotkanie dla rozpoczynających naukę w poniedziałek, 30 września 2019 r., o g. 9.00. Ks. Wojciech Szary. Dyrektor D. S. O. w Radomiu

9. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- dlaczego krzyż – znak męki Chrystusa jest tak bardzo atakowany;
- jak doszło do odnalezienia relikwii Krzyża Świętego;
- jak reagować, kiedy dzieci dokonują złych życiowych wyborów;
- oraz o tym, jak wygląda codzienne życie w Watykanie.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg