XXV Niedziela Zwykła1. W następną niedzielę, po Mszy św. o g. 17.00 zapraszamy na pierwsze po wakacjach spotkanie Kręgu Biblijnego.

2. W sobotę, 5 października, odbędzie się XII Pielgrzymka Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej do Wysokiego Koła. W ramach tej Diecezjalnej Pielgrzymki będzie pielgrzymować również Rodzina Różańcowa naszej parafii. Wyjazd autokaru z parkingu przed kościołem w sobotę, 5 października, o g. 8.00. Przewidywany powrót ok. g. 17.00. Koszt wyjazdu to 30 zł. Wszystkich chętnych do udziału w tej pielgrzymce serdecznie zapraszamy. Zapisy w kancelarii parafialnej.
    
3. Uczniów klas VIII, którzy chcą przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii prosimy o zgłoszenia u ks. Filipa do niedzieli, 29 września.

4. Dzieci i młodzież zapraszamy do udziału w Parafialnym Konkursie Różańcowym pt. „A z czego wykonać różaniec?” Konkurs ten polega na własnoręcznym wykonaniu różańca według własnego pomysłu; może to być dzieło całej rodziny. Tak wykonany różaniec, podpisany, należy przynieść do kościoła, do zakrystii, najpóźniej do soboty, 5 października. Najciekawsze prace zostaną zaprezentowane i nagrodzone. Zapraszamy!

5. Bardzo dziękujemy za ofiarę w wysokości 300 zł, jaka w ostatnim czasie, jeszcze w sierpniu, wpłynęła na parafialne konto. Bóg zapłać!

6. Przyjmujemy intencje mszalne na 2020 r.

7. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- o tym, jak Rosja rozmywa odpowiedzialność Związku Sowieckiego za agresję na Polskę we wrześniu 1939 r. oraz za zbrodnię katyńską;
- o najstarszej polskiej świątyni poza granicami kraju;
- oraz rozmowa z prezydentem Andrzejem Dudą.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg