XXVIII Niedziela Zwykła1. Obchodzimy dzisiaj w całej Polsce XIXDzień Papieski pod hasłem Wstańcie, chodźmy!. Jest to dzień naszej modlitwy i wdzięczności Bogu za dar papieża Polaka połączony ze zbiórką do puszek po Mszy św. na fundusz stypendialny dla utalentowanej a ubogiej młodzieży. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!

2. Również dzisiaj, po Mszy św. o g. 17.00 zapraszamy na program poświęcony św. Janowi Pawłowi II połączony z modlitwą różańcową. Dlatego nie będzie dzisiaj różańca przed Mszą św. o g. 16.30.

3. W następną niedzielę rozpocznie sięTydzień Modlitw w Kościele w intencji misji w świecie. Taca z przyszłej misyjnej niedzieli przeznaczona będzie na potrzebymisji. Bóg zapłać!

​4. W związku z Tygodniem Misyjnym, od następnej niedzieli przez cały tydzień będzie można ofiarować na misje dary materialne; chodzi o środki czystości, czyli proszki do prania, pasty do zębów, mydła oraz o przybory szkolne. Dary te będzie można składać od następnej niedzieli przez cały tydzień do kosza ustawionego przy figurze Matki Bożej. Bóg zapłać za wszystkie te dary!

​5. W kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia do modlitwy wypominkowej za naszych zmarłych. Zapraszamy!

​6. Bardzo dziękujemy za dwie ofiary w łącznej wysokości 00 zł, jakie w minionym tygodniu zostały złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

7. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m.in.:

- o tym, jakie podatki płacą księża i instytucje kościelne.

​Jest też do nabycia czasopismo Miłujcie się! – dwa numery – numer zwykły i numer specjalny w całości poświęcony Matce Bożej.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg