XXIX Niedziela Zwykła1. Dzisiejsza niedziela zwana misyjną otwiera Tydzień Modlitw w intencji misji w świecie. Taca z tej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby misji. Bóg zapłać!

2. W związku z rozpoczynającym się dzisiaj Tygodniem Misyjnym będzie można ofiarować na misje także dary materialne     w postaci środków czystości takich jak proszki do prania, pasty do zębów, mydła a także przybory szkolne. Dary te można składać przez cały tydzień do kosza ustawionego przy figurze Matki Bożej. Bóg zapłać!

3. W czwartek, 24 października, w całej Polsce członkowie Żywego Różańca przeżywać będą Dzień Modlitwy Różańcowej. Modlimy się o rozwój Żywego Różańca i o beatyfikację naszej założycielki Sługi Bożej Pauliny Jaricot. Zapraszamy w czwartek na nabożeństwo różańcowe wszystkie Koła Żywego Różańca naszej parafii.

4. W następną niedzielę, po Mszy św. wieczorowej odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego, na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy; jak zwykle w ostatnią niedzielę miesiąca.

5. W ostatnim czasie, we wrześniu i w październiku, na konto parafialne wpłynęły trzy ofiary w łącznej wysokości 500 zł, natomiast              w minionym tygodniu w kancelarii parafialnej zostały złożone dwie  ofiary w łącznej wysokości 200 zł. Za te dary na potrzeby parafii składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!

6. W kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia do modlitwy wypominkowej za naszych zmarłych. Zapraszamy!


7. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m.in.:
- o tym, jak ks. Jerzy Popiełuszko przeszkadzał złu za życia i jak jeszcze bardziej przeszkadza po śmierci;
- o świętych rodzicach świętego Jana Pawła II;
- oraz o tym, jak chronić dzieci przed zgubnym wpływem pornografii.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg