VI Niedziela Wielkanocna

1. Dotychczasowa nasza organistka, Pani Joanna Curyło zakończyła pracę w naszej parafii. Nową naszą organistką jest Pani Klaudia Burzyńska. Serdecznie Panią witamy w naszej parafialnej wspólnocie i życzymy dużo łask i Bożego błogosławieństwa, potrzebnych sił w tej pięknej ale też i trudnej pacy i posłudze w naszej parafii. Szczęść Boże! Jednocześnie zapraszamy do wspólnego śpiewu z udziałem Pani organistki Godzinek do NMP w każdą niedzielę o g. 7.30 przed pierwszą Mszą św. poranną o g. 8.00.

2. W piątek, na nabożeństwie majowym o g. 17.30, rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

3. W sobotę, 15 maja, na Mszach św. o g. 11.00 i 12.30 odbędzie się uroczystość rocznicy I Komunii św. uczniów klas IV. Spowiedź przed uroczystością rocznicy odbędzie się w piątek, o g. 19.00.

4. Bardzo dziękujemy za dwie ofiary w łącznej wysokości 250 zł, jakie w minionym tygodniu zostały złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- znajdziemy bardzo praktyczny dodatek – Litanię Loretańską do NMP z nowymi wezwaniami;
- warto też przeczytać o tym, jak ważni dla wspólnoty Kościoła są seniorzy;
- a także o tym, co robi Kościół na rzecz walki z pandemią;
- i do czego będzie uprawniał paszport covidowy.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Stanisław Anduła z ul. Kaszubskiej, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o g. 13.00. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

 

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg