XII Niedziela Zwykła

 

1. W piątek, 25 czerwca, zakończenie roku szkolnego. Dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców, dyrekcję naszej szkoły zapraszamy na Mszę św. o g. 8.00, aby wspólnie podziękować Panu Bogu za cały rok nauki i pracy.Zakończmy ten rok szkolny w łączności z Bogiem. Dlatego dzień wcześniej, w czwartek, okazja do spowiedzi dzieci i młodzieży w godzinach od 17.00 do 18.00.

2. Przed nami wakacje. Na ten wakacyjny czas wszystkim życzymy miłego i owocnego odpoczynku, szczęśliwych wyjazdów i powrotów. Jednocześnie pamiętajmy w tym czasie zarówno o Mszy św. niedzielnej, jak i o codziennej modlitwie. Dbajmy o to, aby ten wakacyjny i urlopowy czas był czasem przeżytym z Bogiem, czasem świadectwa chrześcijańskiego życia.

3. Bardzo dziękujemy za dwie ofiary w łącznej wysokości 300 zł, jakie w minionym tygodniu zostały złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

4. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- dodatek: tekst Litanii do św. Józefa z nowymi wezwaniami;
- o tym, jaką drogą człowiek dochodzi do wiary;
- oraz o tym, jak pandemia wpłynęła na stan parafialnych finansów.

Jest też dostępny nowy podwójny wakacyjny numer Małego Gościa Niedzielnego wraz z naklejką na auto lub rower oraz terminarzem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg