XIII Niedziela Zwykła

 

1. We wtorek, 29 czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu o g. 8.00 i 18.00. Taca z tej uroczystości będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszy czwartek , o g. 17.30 nabożeństwo z modlitwą o liczne i dobre powołania do służby Bożej w Kościele;
- w pierwszy piątek, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do g. 17.30. O g. 17.30 pierwszopiątkowe nabożeństwo i Msza św. o g. 18.00.
- w pierwszą sobotę, o g. 17.30 pierwszosobotnie nabożeństwo różańcowe, Msza św. o g. 18.00 i po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

3. W następną, pierwszą niedzielę miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

4. Od 1 lipca do 31 sierpnia Msza św. w naszej parafii w dzień powszedni będzie sprawowana tylko o g. 18.00. Nie będzie Mszy św. porannej w ciągu tygodnia do 31 sierpnia włącznie.

5. Bardzo dziękujemy za pięć ofiar w łącznej wysokości 900 zł, jakie w ostatnim czasie, jeszcze w maju i w czerwcu, wpłynęły na parafialne konto oraz za złożoną w minionym tygodniu w kancelarii parafialnej ofiarę w wysokości 200 zł. Bóg zapłać!

6. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- początek wakacyjnego cyklu Gościa pod nazwą „Pas startowy” – o miejscach, w których polscy święci i błogosławieni odchodzili do nieba;
- a także: historia relikwii świętych Piotra i Pawła.

Jest też do nabycia nowy numer czasopisma Miłujcie się!

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg