XXXII Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

2. Również dzisiaj o g. 16.30, a jutro o g. 17.30 w ostatnim dniu oktawy modlitw za zmarłych zapraszamy na nabożeństwo różańcowe z modlitwą wypominkową za naszych bliskich zmarłych.
W kancelarii parafialnej można jeszcze zgłaszać wiernych zmarłych do modlitwy wypominkowej. Zapraszamy!

3. W czwartek, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy w tym dniu do modlitwy za Ojczyznę na Mszy św. o g. 18.00. Po Mszy św. zapraszamy na program słowno-muzyczny o treści patriotycznej.

4. W następną niedzielę, po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na Pomoc Kościołowi w Potrzebie w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
Natomiast taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu.
Za wszystkie te dary już teraz składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!

5. Również w następną niedzielę, po Mszy św. wieczorowej o g. 17.00 odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego, na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Spotkania Kręgu Biblijnego odbywać się będą w drugą i czwartą niedzielę miesiąca po Mszy św. wieczorowej o g. 17.00. Zapraszamy!

6. Bardzo dziękujemy za trzy ofiary w łącznej wysokości 400 zł, jakie w minionym tygodniu zostały złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

7. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m.in.:
- polecamy szczególnie opowieść o niezwykłym małżeństwie – Józefinie i Emilu Mikach, którzy 80 lat temu za miłość do Polski zapłacili najwyższą cenę. Warto takich ludzi poznawać i naśladować.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Michalina Dębowska z ul. Kochanowskiego, której pogrzeb odbędzie się w środę, o g. 13.00. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

 

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg