Niedziela Chrztu Pańskiego1. W sobotę, 18 stycznia, o g. 18.00 w radomskiej katedrze zostanie odprawiona Msza św. imieninowa w intencji Pasterza naszej diecezji, Biskupa Henryka Tomasika. Wszyscy jesteśmy na tę uroczystość zaproszeni. Pamiętajmy o Księdzu Biskupie także w naszych osobistych modlitwach.

2. W imieniu działającego w naszej parafii Kręgu Biblijnego wraz z młodzieżą zapraszamy na wspólne kolędowanie dzisiaj, po Mszy św. wieczorowej. Zapraszamy do wspólnego śpiewania kolęd,   a potem na skromny poczęstunek do salki parafialnej.

3. Podajemy porządek wizyty duszpasterskiej w nadchodzącym tygodniu:

- poniedziałek (13.01) – ul. Puławska od g. 9.00 od nr. początkowych dwóch księży.
Blok przy ul. Puławskiej od g. 15.30 dwóch księży.

- wtorek (14.01) – ul. Okrzei od g. 9.00 od nr. początkowych jeden ksiądz i od nr. końcowych drugi ksiądz i ul. Metalowa.
Blok przy ul. Okrzei od g. 15.30 dwóch księży.

- środa (15.01) – ul. Kochanowskiego (strona nieparzysta) od g. 9.00 od nr. początkowych jeden ksiądz i od nr. końcowych drugi ksiądz.

- czwartek (16.01) – ul. Kochanowskiego (strona parzysta) od g. 9.00 od nr. początkowych jeden ksiądz i od g. 15.30 od nr. końcowych jeden ksiądz.

- piątek (17.01) -  ul. Zwoleńska (strona parzysta) od g. 9.00 od nr. początkowych jeden ksiądz i od nr. końcowych drugi ksiądz.

- sobota (18. 01) – ul. Zwoleńska (strona nieparzysta) od g. 9.00 od nr. początkowych jeden ksiądz i od nr. końcowych drugi ksiądz.


4. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- rozmowa o tym, jak wychować wierzące dziecko;
- a także o tym, dlaczego ważne jest, by zachowywać piątkowy post;
- oraz odpowiedź na pytanie dlaczego katolik nie może wierzyć we wróżby?

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg