II Niedziela Zwykła1. Powoli dobiega końca wizyta duszpasterska w naszej parafii.
W tym tygodniu pragniemy odwiedzić z kolędą parafian jeszcze z dwóch ulic:
- poniedziałek (20.01) – ul. Odrodzenia (strona nieparzysta) od g. 9.00 od nr. początkowych jeden ksiądz i od nr. końcowych drugi ksiądz.
- wtorek (21.01) – ul. Odrodzenia (strona parzysta) od g. 9.00 od nr. początkowych jeden ksiądz i od nr. końcowych drugi ksiądz.
- środa (22.01) – ul. Średnia od g. 9.00 od nr. początkowych jeden ksiądz i od nr. końcowych drugi ksiądz.

Już teraz składamy serdeczne podziękowanie za miłe i życzliwe przyjęcie i spotkania, za rzeczowe rozmowy będące wyrazem troski i zainteresowania tym, czym żyje parafia. Dziękujemy za wszystkie poczęstunki w czasie kolędy oraz za złożone na potrzeby parafii ofiary. Przy tej okazji dziękujemy za pięć ofiary w łącznej wysokości 2250 zł, jakie w ostatnim czasie, jeszcze w grudniu, wpłynęły na parafialne konto. Bóg zapłać! Mimo kończącej się już kolędy, gdyby ktoś chciał jeszcze przyjąć nas z wizytą duszpasterską, a nie mógł uczynić tego wcześniej, to jest taka możliwość; wystarczy uzgodnić termin w kancelarii parafialnej. Zapraszamy!

2. W następną, ostatnia niedzielę miesiąca, po Mszy św. wieczorowej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

3. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- raport o stanie polskiego Kościoła;
- a także o tym, skąd bierze się i na czym polega pokój serca oraz dlaczego warto tracić czas na adoracji Najświętszego Sakramentu?;
- o pasjach Dawida Kubackiego opowiada jego tata;
- oraz przepis na doskonały domowy chleb.

Jest też do nabycia Mały Gość Niedzielny wraz ze specjalnym dodatkiem dla prawdziwych łamaczy głów z dziesiątkami łamigłówek, krzyżówek i zagadek oraz plakat z Dawidem Kubackim – zwycięzcą Turnieju Czterech Skoczni.
  

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg