XVII Niedziela Zwykła1. Jutro, w poniedziałek, z racji 29 dnia miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo ku czci naszej patronki św. Urszuli Ledóchowskiej o g. 17.30.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszy czwartek, o g. 17.30 nabożeństwo z modlitwą o powołania do życia kapłańskiego i zakonnego w Kościele;
- w pierwszy piątek, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi. O g. 17.30 piewszopiątkowe nabożeństwo i Msza św. o g. 18.00. Do chorych udamy się od g. 9.00.
- w pierwszą sobotę miesiąca, o g. 17.30 pierwszosobotnie nabożeństwo i zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o g. 18.00.

3. W następną, pierwszą niedzielę miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą  o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

4. Zapraszamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach od 6 do 13 sierpnia. Zapisy w kancelarii parafialnej codziennie od 17.00 do 18.00 lub po każdej Mszy św. Koszt udziału  w pielgrzymce to 70 zł + 50 zł od osób, które chcą wrócić z Jasnej Góry autokarem. Pielgrzymi naszej parafii pielgrzymować będą pod opieką ks. Filipa w ramach grupy nr 5. Serdecznie zapraszamy!

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- w wakacyjnym cyklu „Cuda za miedzą” Gość zaprasza do narodowego sanktuarium Białorusi w Budsławiu;
- o bohaterstwie sióstr zakonnych podczas powstania warszawskiego;
- oraz o tym w jakich okolicznościach nieobecność na niedzielnej Eucharystii może być usprawiedliwiona.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg