Niedziela Świętej Rodziny1. Dzisiaj, o g. 16.30 nabożeństwo nowenny do św. Urszuli, a po Mszy św. wieczorowej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego, na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

2. We wtorek - zakończenie roku kalendarzowego. O g. 18.00 – uroczysta Msza św., a bezpośrednio po Mszy św. nabożeństwo zakończone dziękczynnym Te Deum z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

3. W środę, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w ciągu dnia będą sprawowane według porządku niedzielnego. Msza św. w tym dniu obowiązuje nas tak jak w niedzielę.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszy czwartek, o g. 17.30 nabożeństwo z modlitwą o liczne i dobre powołania do życia kapłańskiego i zakonnego w Kościele;
- w pierwszy piątek, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, cicha adoracja i okazja do spowiedzi. O g. 17.30 pierwszopiątkowe nabożeństwo.
Do chorych w tym miesiącu z Komunią św. udadzą się Panowie Szafarze w piątek od g. 9.00.
- w pierwszą sobotę, o g. 17.30 nabożeństwo różańcowe, a po Mszy św. odbędzie się opłatek Rodziny Różańcowej.

5. W następną niedzielę, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.
    
6. Bardzo dziękujemy za ofiarę w wysokości 100 zł, jaka w minionym tygodniu została złożona na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

7. Podajemy porządek wizyty duszpasterskiej w nadchodzącym tygodniu:

- poniedziałek (30.12) – ul. Piotrkowska od g. 9.00 od nr. początkowych jeden ksiądz i od nr. końcowych drugi ksiądz oraz ul. Białostocka od g. 15.30 jeden ksiądz i ul. Smolna od g. 15.30 jeden ksiądz.

- wtorek (31.12) – ul. Nałęczowska od g. 9.00 od nr. początkowych dwóch księży.

- czwartek (02.01) – ul. Kaszubska od g. 9.00 od nr. początkowych jeden ksiądz.

- piątek (03.01) – ul. Janowiecka od g. 9.00 od nr. początkowych dwóch księży.

- sobota (04.01) – ul. Komunalna od g. 9.00 od nr. początkowych jeden ksiądz i od nr. końcowych drugi ksiądz.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Krystyna Tomtas z ul. Puławskiej. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryja…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg