XVII Niedziela Zwykła1. Zgodnie z zapowiedzią sprzed tygodnia, po Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji będą zbierane ofiary z przeznaczeniem na zakup pojazdów (środków transportu) dla misjonarzy w ramach akcji 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy organizowanej przez stowarzyszenie na rzecz misyjnych środków transportu – MIVA Polska, które jest agendą Komisji Episkopatu Polski ds. Misji, a wszyscy kierowcy otrzymają magnesy MIVA Polska jako pamiątkę udziału w tejże akcji. Za włączenie się do tej akcji i złożone ofiary już teraz składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszą sobotę, o g. 17.30 pierwszosobotnie nabożeństwo i zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o g. 18.00.

3. W następną, pierwszą niedzielę miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą  o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

4. Bardzo dziękujemy za ofiarę w wysokości 200 zł, jaka w minionym tygodniu została złożona na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- w wakacyjnym cyklu „Nie ma jak u Mamy” Gość zaprasza do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej;
- a także o tym co wiemy o św. Annie, babci samego syna Bożego?;
- odpowiedź na pytanie jak zostać idealną teściową?;
- oraz artykuł pt. „Podróż za jeden grosz” z okazji 20-lecia stowarzyszenia MIVA Polska.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Michalina Seremak z ul. Odrodzenia. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg