XXX Niedziela Zwykła

 

1. W czwartek, 28 października, w całej Polsce członkowie Żywego Różańca przeżywać będą X Dzień Modlitwy Żywego Różańca. Zapraszamy w czwartek na nabożeństwo różańcowe Koła Żywego Różańca naszej parafii i wszystkich do modlitwy o duchowe owoce beatyfikacji Sł. B. Pauliny Jaricot i o rozwój dzieła Żywego Różańca w Polsce.

2. Przed nami ostatni tydzień października i różańcowych nabożeństw. Dziękujemy już teraz wszystkim parafialnym grupom duszpasterskim, które zaangażowały się w modlitwę różańcową i prowadzenie nabożeństw: dzieciom pod opieką Siostry Joanny, ministrantom i kandydatom do bierzmowania pod opieką Ks. Pawła oraz Kołom Żywego Różańca.
Zapraszamy i zachęcamy do różańcowej modlitwy czy to indywidualnej czy też w ramach Kół Żywego Różańca.

3. W kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia do modlitwy wypominkowej za naszych zmarłych. Zapraszamy!

4. Bardzo dziękujemy za trzy ofiary w łącznej wysokości 600 zł, jakie w ostatnim czasie, jeszcze we wrześniu i w październiku, wpłynęły na parafialne konto oraz za złożone w minionym tygodniu w kancelarii parafialnej dwie ofiary w łącznej wysokości 300 zł. Bóg zapłać!

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- artykuł przypominający postać papieża Jana Pawła I, którego beatyfikacją zaplanowano na przyszły rok;
- a także artykuł, który pomaga lepiej zrozumieć liturgię i wyjaśnia, czym różni się ona od zwykłej modlitwy;
- oraz o mechanizmach uzależnienia od Facebooka.
Natomiast w nowym numerze Małego Gościa Niedzielnego m. in. pierwszy w Polsce komiks opowiadający poruszającą historię życia ks. Jana Machy. Jest też do nabycia nowy numer czasopisma Miłujcie się!

 

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg