XXIV Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj, po Mszy św. odbędzie się zbiórka ofiar do puszek z przeznaczeniem na Ziemię Świętą (Grób Pański), która została przeniesiona na dzisiejszą niedzielę z Wielkiego Piątku. Bóg zapłać!

2. Młodzież klas VIII, która chce przyjąć sakrament bierzmowania w naszej parafii prosimy o zgłoszenia u ks. Pawła do ostatniej niedzieli września (26.09).

3. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, dzieci i młodzież do parafialnej scholi i na spotkania oazowe w soboty, na g. 15.00. Zapraszają Siostra Joanna i Pani Klaudia.

Natomiast klasy VIII i starsze zapraszamy na spotkania oazowe w środy, po Mszy św. o g. 18.00.

Zapraszamy także chłopców młodszych i starszych do służby ministranckiej przy ołtarzu. Spotkania ministrantów będą się odbywały w czwartki, po Mszy św. wieczorowej o g. 18.00.
Zaprasza ks. Paweł.

4. Natomiast w piątki, po Mszy św. wieczorowej będą się odbywały spotkania Kręgu Biblijnego, na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

5. Przyjmujemy intencje mszalne na 2022 r.

6. Bardzo dziękujemy za ofiarę w wysokości 200 zł, jaka w minionym tygodniu została złożona na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

7. W naszej parafii odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w ramach akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio” oraz Green Office Ecologic Sp. z o. o., które wspierają działalność misjonarzy w najbiedniejszych krajach świata. Elektroodpady w postaci zużytych komputerów, drukarek, telefonów, monitorów, sprzętu RTV i AGD, itp. można składać na placu przed kościołem (na lewo od wejścia na plac kościelny) do wtoku, 14 września, do g. 12.00.

8. Diecezjalne Studium Organistowskie w Radomiu, ul. Prusa 6, (tel. 48 365 62 28) przyjmuje kandydatów na kolejny rok nauki 2021/22. Pierwsze spotkanie dla rozpoczynających naukę w poniedziałek, 27 września 2021 r., o g. 9.00.
Ks. Wojciech Szary Dyrektor D. S. O. w Radomiu

9. Z prasy Gość Niedzielny, numer specjalny z okazji beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej.

Zachęcamy także do nabycia Gościa Extra w całości poświęconego Prymasowi Tysiąclecia i matce Czackiej.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg