III Niedziela Zwykła1. Dzisiaj, po Mszy św. wieczorowej odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego, na które wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.
- w pierwszą sobotę, o g. 17.30 nabożeństwo różańcowe, a po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

3. W przyszłą niedzielę, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie gromnic.
Dzień ten jest jednocześnie obchodzony w Kościele jako Dzień Życia Konsekrowanego. W naszych modlitwach pamiętajmy także o posługujących w naszej parafii Siostrach Urszulankach.
Taca z tego święta będzie przeznaczona na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych w Polsce.
Natomiast z racji pierwszej niedzieli miesiąca, w następną niedzielę, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą  o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

4. Również w następną niedzielę, na Mszy św. o g. 11.30 dzieciom klas III zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa w ramach przygotowań do uroczystości I Komunii św. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi.

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- słowa papieży, wygłoszone na terenie obozu Auschwitz, odpowiadające na pytanie, jak mogło dojść do takiego ludobójstwa;
- oraz o tym, co robić, żeby młodzi ludzie nie próbowali alkoholu w artykule pt. „Nastolatkowie z butelką”.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg