XXI Niedziela Zwykła

 

1. Serdecznie witamy w naszej parafii s. Joannę Stefańską i życzymy Siostrze dużo radości i satysfakcji, a przede wszystkim Bożego błogosławieństwa i łaski na ten czas posługi, czas pracy i modlitwy u nas i razem z nami. Szczęść Boże!

2. W czwartek, 26 sierpnia, uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w tym dniu o g. 8.00 i 18.00. Na Mszach św. odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

3. Przyjmujemy już intencje mszalne na 2022 rok.

4. W minionym tygodniu zostały złożone dwie ofiary w łącznej wysokości 400 zł, a na konto parafialne, jeszcze w lipcu i w sierpniu, wpłynęły cztery ofiary w łącznej wysokości 700 zł. Za wszystkie te ofiary na potrzeby parafii składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- w kolejnym odcinku wakacyjnego cyklu „Pas startowy” Gość zaprasza do sanktuarium w Zabawie upamiętniającego męczeńską śmierć bł. Karoliny Kózkówny;
- a także wspomnienie o zmarłym arcybiskupie Henryku Hoserze;
- oraz o tym, jak skutecznie przekazywać wiarę w rodzinie.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Andrzej Zakrzewski z ul. Smolnej. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg