XVIII Niedziela Zwykła

 

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszy czwartek, o g. 17.30 nabożeństwo z modlitwą o powołania do życia kapłańskiego i zakonnego w Kościele;
- w pierwszy piątek, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi do g. 18.00. O g. 17.30 pierwszopiątkowe nabożeństwo. Do chorych udamy się od g. 9.00.
- pierwsza sobota to zarazem święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w tym dniu o g. 8.00 i 18.00. O g. 17.30 pierwszosobotnie nabożeństwo i zmianka tajemnic po Mszy św. o g. 18.00.

2. W następną, pierwszą niedzielę miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

3. Od maja przez czerwiec i lipiec przy budynku kościoła i plebanii były prowadzone prace remontowo-konserwatorskie, które obejmowały m. in. wymianę części rynien i malowanie pozostałych, malowanie parapetów i okien, czyszczenie i izolacja elementów dachu oraz naprawę elementów murku ogrodzenia placu kościelnego. Koszt tych prac to 28 tys. zł.
Przy tej okazji bardzo dziękujemy za wszystkie składane na tacę, w kancelarii parafialnej czy też wpłacane na parafialne konto ofiary zawsze przeznaczona na potrzeby parafii. Dziękujemy za ofiarę w wysokości 100 zł, jaka w minionym tygodniu została złożona w kancelarii parafialnej. Bóg zapłać!

4. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- w wakacyjnym cyklu „Smaczna Polska” Gość zaprasza do Wielkopolski;
- a także o tym, jak chronić młodzież przed uzależnieniem od alkoholu i innych substancji i zachowań;
- oraz o istocie i znaczeniu cudów, które zdarzają się po modlitwie za wstawiennictwem świętych.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Halina Kupidura z ul. Lotniczej, której pogrzeb odbędzie się we wtorek, o g. 10.00. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://aar-healthcare.com/slot/https://dek.chula.ac.th/uploads/truewallet-slot/https://covid19.dairikab.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/akun-pro-thailand/https://simponie.minselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/http://ojs3.bkstm.org/slot-luar-negeri/https://journal.niqs.org.ng/akunprokamboja/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-demo/https://journals.missouri.edu/slot-deposit-dana/https://stisnu-aceh.ac.id/slot-deposit-gopay-dan-ovo/https://journals.missouri.edu/slot-ovo/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/slot-deposit-pulsa/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/slot-demo/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-deposit-pulsa/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-server-luar/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-terpercaya/https://penerbit.undip.ac.id/js/slot-deposit-pulsa/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-dana/https://ppb.uinsatu.ac.id/wp-content/slot-dana/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-demo/https://journal.niqs.org.ng/slot-ovo/https://perizinan.jambikota.go.id/imslot/https://sparkling.kaltimprov.go.id/storage/slot-deposit-via-pulsa/https://www.univbaru.ac.id/slot-zeus/https://journal.pbnsurabaya.co.id/slot-luar-negeri/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-pulsa/https://ojs.americaspg.com/slot-server-luar/https://forum.im.ncue.edu.tw/pages/data-hk/http://sistemasi.ftik.unisi.ac.id/pages/slot-server-luar/https://inspektorat.enrekangkab.go.id/slot-deposit-pulsa/https://slot-deposit-pulsa.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://aar-healthcare.com/gates-of-gatot-kaca/https://slot-demo.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://slot-dana.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://www.univbaru.ac.id/slot-server-luar/https://www.univbaru.ac.id/slot-demo/https://sisumaker.tapselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/https://sisumaker.tapselkab.go.id/uploads/slot-demo/http://revistaaristas.tij.uabc.mx/public/link-slot-gacor/