IV Niedziela Wielkiego Postu1. W środę, 25 marca, uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu o g.8.00 i 18.00. Jest to Dzień Świętości Życia   i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy do prywatnego podjęcia się w tym dniu dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

2. W związku z zaistniałą sytuacją doroczne parafialne rekolekcje wielkopostne w tym roku nie odbędą się. Zachęcamy do udziału w rekolekcjach wielkopostnych za pośrednictwem radia, telewizji i internetu. M. in. TVP3 w paśmie ogólnopolskim nadawać będzie Rekolekcje z dominikaninem Jackiem Salijem. Nauki będą emitowane o g. 20.40 w dniach 25, 26 i 27 marca, zaraz po transmisji Mszy św. z Jasnej Góry.
Nie będzie też w tym roku parafialnej wielkopostnej spowiedzi rekolekcyjnej z udziałem księży spowiedników z dekanatu. Wszystkim pragnącym skorzystać ze spowiedzi służymy w tym tygodniu obecnością w konfesjonale przed Mszą św. poranną i wieczorną oraz po Mszy św., jeśli będą chętni, a także w czasie nabożeństw Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. O możliwości spowiedzi w następnych tygodniach informować będziemy na bieżąco w niedzielnych ogłoszeniach parafialnych.

3. Ministranci naszej parafii oferują pomoc w zakupach czy innych sprawach osobom samotnym, seniorom, chorym, osobom poddanym kwarantannie. W celu uzyskania pomocy prosimy o kontakt pod numerami telefonów (517 027 739, 48 365 60 53, 48 365 55 77) dostępnymi w kancelarii parafialnej, w gablocie przed kościołem i na stronie internetowe parafii.

4. Bardzo dziękujemy za ofiarę w wysokości 200 zł, jaka w minionym tygodniu została złożona na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

5. Gość Niedzielny wstrzymał parafialny kolportaż tygodnika. Bieżące wydanie Gościa w wersji drukowanej można kupić jedynie    w tradycyjnych kanałach sprzedaży prasy (kioski, saloniki prasowe, stacje benzynowe, itp.). Gość Niedzielny jest też dostępny w internecie.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg