XXXII Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Natomiast w następną niedzielę po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na Pomoc Kościołowi w Potrzebie w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!

2. W sobotę, 18 listopada, na Mszy św. o g. 18.00 oraz w niedzielę, 19 listopada, na wszystkich Mszach św. będziemy gościć w naszej parafii o. Włodzimierza Tochmańskiego, karmelitę z Czernej, moderatora Bractwa Szkaplerza Świętego. Stąd też comiesięczne spotkanie Bractwa Szkaplerznego tym razem, wyjątkowo, zamiast 16-go dnia miesiąca odbędzie się w sobotę, 18 listopada. Bractwo Szkaplerzne i wszystkich chętnych zapraszamy w tym dniu, w sobotę 18 listopada, na nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej o g. 17.30 i na Mszę św. o g. 18.00, w czasie której będzie można przyjąć szkaplerz i wstąpić do Bractwa Szkaplerznego; chętnych, którzy chcieliby przyjąć szkaplerz i wstąpić do Bractwa prosimy o wcześniejsze zgłoszenia w kancelarii parafialnej. Po Mszy św. o g. 18.00, w sobotę 18 listopada, odbędzie się spotkanie z naszym Gościem, na które Bractwo Szkaplerzne i wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

3. Bardzo dziękujemy za ofiarę w wysokości 200 zł, jaka w minionym tygodniu została złożona na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

4. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m.in.:
- czwarty odcinek cyklu analizującego wizję Kościoła wyłaniającą się z każdej Ewangelii; w tym odcinku Ewangelia według św. Jana;
- a także o tym, którzy święci patronują Polsce i jakie znaczenie ma modlitwa za Ojczyznę;
- oraz rozmowy z watykanistą i z polskimi uczestnikami Synodu o synodalności, które pomogą zrozumieć znaczenie i przebieg tego ważnego dla Kościoła wydarzenia.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/