Ks. mgr lic. Roman Majchrzyk

Ur. 21.IV.1966 r. w Krzyżanówce. Święcenia kapłańskie przyjął 25 maja 1991 r. w Radomiu z rąk J. E. Ks. Bpa Edwarda Materskiego i w latach 1991-1992 był wikariuszem w parafii MB Miłosierdzia w Radomiu. W październiku 1992 r. rozpoczął studia z zakresu filozofii zakończone obroną pracy magisterskiej w maju 1996 r. Od 11 września 1996 r. rozpoczął pracę w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu jako wychowawca i wykładowca. Proboszcz Parafii p.w. Św. Urszuli Ledóchowskiej w Radomiu od 24 czerwca 2009 roku.

 

Ks. mgr Paweł Łęcki

DSC 5067Urodził się 11 maja 1993 roku w Skarżysku – Kamiennej. Pochodzi z parafii pw. św. Mikołaja w Wysokiej. Ukończył Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza w Szydłowcu. Po ukończeniu 6-letniej formacji seminaryjnej przyjął święcenia kapłańskie z rąk Księdza Biskupa Henryka Tomasika 30 maja 2020 roku. Od 1 lipca 2020 r. rozpoczął posługę w naszej parafii. W pracy duszpasterskiej chciałby pracować z ministrantami, szerzyć charyzmat misyjny, a także apostolat biblijny. Jest związany ze wspólnotą Ruchu Światło-Życie.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg