XIII Niedziela Zwykła

 

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszy czwartek, o g. 17.30 nabożeństwo z modlitwą o liczne i dobre powołania do służby Bożej w Kościele;
- w pierwszy piątek, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi do g. 17.30. O g. 17.30 pierwszopiątkowe nabożeństwo i Msza św. o g. 18.00.
Do chorych udam się od g. 9.00.
- w pierwszą sobotę, o g. 17.30 pierwszosobotnie nabożeństwo różańcowe, a po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

2. W następną, pierwszą niedzielę miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

3. Od 1 lipca do 31 sierpnia Msza św. w naszej parafii w dzień powszedni będzie sprawowana tylko o g. 18.00. Nie będzie Mszy św. porannej w ciągu tygodnia do 31 sierpnia włącznie.

4. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- próba odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób prymat Piotra może łączyć, a nie dzielić wyznawców Chrystusa.

Dostępny jest także nowy numer czasopisma Trwajcie w miłości, a w nim m.in.:
- historia nawrócenia mistrza masońskiej loży, który ujawnił, w jaki sposób masoneria walczy z Kościołem katolickim;
- artykuły dotyczące rzeczywistej obecności Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz opisujące niezwykłe owoce adoracji eucharystycznej;
- świadectwo byłego gangstera, którego podczas jego pobytu w więzieniu Pan Bóg wezwał do nawrócenia;
- oraz historie polskich bohaterów, którzy w okrutnych czasach wojny i komunizmu nie zdradzili najwyższych ideałów oraz wykazali się postawą pełną miłości bliźniego i przebaczenia.
Możemy też nabyć wydany przez Gościa kalendarz na 2025 rok z różnymi scenami biblijnymi na każdy miesiąc w cenie 20 zł/egz.

5. W minionym tygodniu w naszym kościele odbył się pogrzeb śp. Marii Kowalczyk. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/