XI Niedziela Zwykła

 

1. W piątek, 21 czerwca, zakończenie roku szkolnego. Dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców, dyrekcję naszej szkoły zapraszamy na Mszę św. o g. 8.00, aby wspólnie podziękować Panu Bogu za cały rok nauki i pracy. Zakończmy ten rok szkolny w łączności z Bogiem. Dlatego dzień wcześniej, w czwartek, okazja do spowiedzi dzieci i młodzieży w godzinach od 17.00 do 18.00.

2. Przed nami wakacje. W tę ostatnią niedzielę roku szkolnego, na ten wakacyjny czas wszystkim życzymy miłego i owocnego odpoczynku, szczęśliwych wyjazdów i powrotów. Jednocześnie pamiętajmy w tym czasie zarówno o Mszy św. niedzielnej, jak i o codziennej modlitwie. Dbajmy o to, aby ten wakacyjny czas był czasem przeżytym z Bogiem, czasem świadectwa chrześcijańskiego życia.

3. W dniach 22-23 czerwca odbędzie się organizowana w naszej parafii pielgrzymka do Kalisza, Lichenia i Torunia. Wyjazd z parkingu przed kościołem w sobotę, 22 czerwca, o g. 4.30.

4. Bardzo dziękujemy za ofiarę w wysokości 100 zł, jaka w minionym tygodniu została złożona na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- o historii marszów dla życia i rodziny oraz ich znaczeniu;
- o wojennych nawróceniach i najtrudniejszych pytaniach kierowanych do biskupa mówi bp Paweł Gonczaruk z Charkowa;
- o tym, dlaczego należy modlić się o kanonizację bł. kard. Wyszyńskiego?;
- oraz tym, dlaczego Antoni Padewski – święty z głębokiego średniowiecza – jest tak popularny dzisiaj?
Natomiast w najnowszym wakacyjnym Małym Gościu Niedzielnym:
- specjalny dodatek – plakat z reprezentacją Polski oraz terminarz turnieju Euro 2024.
6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Mateusz Woźniak z ul. Odrodzenia. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/