XII Niedziela Zwykła

 

1. Po czterech latach pracy w naszej parafii Ksiądz Biskup odwołał ze stanowiska wikariusza Ks. Pawła, powołując go jednocześnie na stanowisko wikariusza do parafii pw. NMP Królowej Polski w Pionkach. Na miejsce Ks. Pawła Ksiądz Biskup mianował do naszej parafii Ks. Łukasza Sieka. Ks. Łukasz ma trzynaście lat kapłaństwa, pochodzi z parafii pw. Matki Odkupiciela w Radomiu, a przez ostatnie dwa lata pracował w parafii pw. św. Faustyny Kowalskiej Groszowicach. Ks. Pawła pożegnamy w niedzielę, 18 sierpnia, a nowego wikariusza, Ks. Łukasza, powitamy w niedzielę, 25 sierpnia.

2. W sobotę, 29 czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w tym dniu o g. 7.30 i 18.00. Taca z tej uroczystości będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

3. Bardzo dziękujemy za cztery ofiary w łącznej wysokości 750 zł, jakie w ostatnim czasie, jeszcze w maju i czerwcu wpłynęły na parafialne konto. Bóg zapłać!

4. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m.in.:
- o najnowszym dokumencie Komisji Nauki Wiary KEP „O właściwym rozumieniu chrześcijańskiej religijności”. Episkopat wyjaśnia w nim, czym jest zdrowa religijność, i wskazuje przyczyny, które ją wykrzywiają i zagrażają naszej wierze.

Jest też do nabycia nowy numer dwumiesięcznika Misyjne Drogi, a w nim m.in.
- o rodzinach z dziećmi wyjeżdżających na misje;
- a także wiele ciekawych zdjęć, anegdot misyjnych, wywiadów i świadectw misjonarzy oraz dodatek dla najmłodszych Misyjne Dróżki Dreptaka Nóżki.
Dostępny jest też nowy numer Biblioteki Formacyjnej Rodziny Szkaplerznej.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Stanisław Hernik z ul. Piotrkowskiej, którego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, o g. 13.00. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/