XXII Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

2. W poniedziałek, pierwszy dzień nowego roku szkolnego. Dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców zapraszamy na Mszę św. o g. 8.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca: - o g. 17.30 nabożeństwo z modlitwą o powołania.

4. W piątek, 8 września, Święto Narodzenia NMP, dzień Matki Bożej Siewnej. Msze św. o g. 7.30 i 18.00.

5. W następną niedzielę, 10 września, na Mszy św. o g. 11.30 odbędzie się poświęcenie tornistrów, teczek, plecaków i przyborów szkolnych uczniów klas I. Zapraszamy!

6. Przyjmujemy intencje mszalne na 2024 r.

7. Bardzo dziękujemy za siedem ofiar w łącznej wysokości 3100 zł, jakie w minionym tygodniu zostały złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

8. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- szczególnie polecamy artykuły o duchowych potrzebach i oczekiwaniach młodzieży oraz o tym, jak je zaspokoić w duszpasterstwie i na szkolnych lekcjach religii.

Redakcja Gościa Niedzielnego zaprasza Czytelników do wspólnego świętowania jubileuszu 100-lecia tygodnika podczas Mszy św., która zostanie odprawiona w sobotę, 9 września, o g. 15.00 w katedrze Chrystusa Króla w Katowicach. Po Eucharystii będzie okazja do spotkania z dziennikarzami Gościa przy tradycyjnym śląskim kołaczu na placu obok katedry.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/