IV Niedziela Zwykła

 

1. W piątek, 2 lutego, obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, dzień Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w tym dniu o g. 8.00, 10.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic.
Dzień ten jest jednocześnie obchodzony w Kościele jako Dzień Życia Konsekrowanego. W naszych modlitwach pamiętajmy także o posługujących w naszej parafii Siostrach Urszulankach.
Taca z tego święta będzie przeznaczona na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych w Polsce. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu przypada także pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszy czwartek o g. 17.30 nabożeństwo z modlitwą o powołania do życia kapłańskiego i zakonnego w Kościele;
- w pierwszy piątek o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi, a o g. 17.30 pierwszopiątkowe nabożeństwo.

Do chorych udamy się wyjątkowo w sobotę od g. 9.00.
- w pierwszą sobotę, o g. 17.30 pierwszosobotnie nabożeństwo różańcowe, a po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

3. W następną, pierwszą niedzielę miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

4. Również w następną niedzielę, 4 lutego, na Mszy św. o g. 11.30 dzieciom klas III zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa w ramach przygotowań do uroczystości I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami i dziećmi.

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- pozytywnie o kolędzie – ważny artykuł w czasach, kiedy kolęda jest powszechnie krytykowana;
- a także – świeccy katecheci zabierają głos w dyskusji o ograniczeniu lekcji religii  w szkołach;
- oraz o tym, czy warto rezygnować z zadawania uczniom pracy domowej?

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Antoni Kaleta z ul. Zwoleńskiej, którego pogrzeb odbędzie się w piątek, 2 lutego, o g. 12.00. Polećmy go Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/app/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/idn/