II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiejsza, druga niedziela Wielkiego Postu, zwana niedzielą Ad Gentes, jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Stąd też, zgodnie z zapowiedzią, po Mszy św. będzie można złożyć do puszek jałmużnę wielkopostną na rzecz misji – Dzieło Pomocy Ad Gentes. Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszy piątek, od g. 16.00 możliwość spowiedzi, a o g. 17.15 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
Do chorych udamy się od g. 9.00.
- w pierwszą sobotę, o g. 17.30 pierwszosobotnie nabożeństwo różańcowe, a po Mszy św. zmianka tajemnic różańcowych.

3. W następną, pierwszą niedzielę miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach, a o g. 16.30 – Gorzkie Żale.

4. Również w następną niedzielę, po Mszy św. o g. 11.30 odbędzie się spotkanie z dziećmi klas III i z rodzicami w ramach przygotowań do uroczystości I Komunii św.

5. Bardzo dziękujemy za siedem ofiar w łącznej wysokości 1600 zł, jakie w ostatnim czasie, jeszcze w styczniu i w lutym wpłynęły na parafialne konto z przeznaczeniem na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

4. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m.in:
- w drugim odcinku wielkopostnego cyklu Jezusowej szkoły modlitwy odpowiedź na pytanie: po co Bogu nasza wytrwałość w modlitwie?;
- a także o roli, jaką bracia zakonni odgrywają we wspólnocie Kościoła.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/app/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/idn/