X Niedziela Zwykła

 

1. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową w dniach 22-23 czerwca br. do wspaniałych miejsc takich jak Kalisz, Licheń i Toruń. Koszt uczestnictwa wynosi 300 zł od osoby i obejmuje przejazd, nocleg, obiadokolację, śniadanie, ubezpieczenie i zwiedzanie z przewodnikiem. Zapisy wraz z podaniem numeru PESEL w kancelarii parafialnej do 10 czerwca włącznie. Osoby już zapisane prosimy o kontakt celem uzupełnienia danych i dokonania wpłaty pozostałych kosztów (całej sumy) pielgrzymki. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

2. Bardzo dziękujemy za cztery ofiary w łącznej wysokości 650 zł, jakie w minionym tygodniu zostały złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

3. W następną niedzielę, 16 czerwca, Mszą św. o g. 15.00 w kościele św. Jana (Fara) rozpocznie się Radomski Marsz dla Życia i Rodziny, który zakończy się „Piknikiem Rodzinnym” na Placu Jagiellońskim.

4. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m.in.:
- w artykule „Żar Serca nie gaśnie” o tym, że tradycyjne kulty Serca Jezusa i Serca Maryi są wciąż żywe i potrzebne w dzisiejszych czasach.
Dostępna jest także Historia Kościoła, w której można przeczytać m.in.:
- o tym, czy św. Piotr naprawdę przebywał w Rzymie;
- oraz jak wyglądało życie religijne podczas powstania warszawskiego.
Możemy też nabyć nowy numer miesięcznika Wiara, Patriotyzm i Sztuka, a w nim m.in.:
- o wizji Polski św. Jana Pawła II;
- o tym, że wiara w Boga jest niezbędna, tak jak niezbędny jest rozum;
- oraz w rocznicę insurekcji kościuszkowskiej o tym, że chytrość moskiewskich intryg gubiła zawsze Polaków, używając do tego przeważnie samych Polaków.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/