XXI Niedziela Zwykła

 

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszy piątek, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, a o g. 17.30 pierwszopiątkowe nabożeństwo. Do chorych udamy się od g. 9.00.
- w pierwszą sobotę, o g. 17.30 nabożeństwo różańcowe i zmianka tajemnic różańcowych po Mszy św. o g. 18.00.

2. W pierwszą niedzielę miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

3. Przyjmujemy już intencje mszalne na 2024 rok.

4. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- w kolejnym odcinku wakacyjnego cyklu „Polskie naj”- Gość zaprasza do najgęstszego lasu kamiennych krzyży;
- a także na zakończenie miesiąca trzeźwości o znaczeniu duchowości w procesie wyprowadzania ludzi z uzależnień;
- oraz osobiste świadectwa dziennikarzy Gościa o tym, jakie znaczenia dla ich życia ma ikona Matki Bożej Częstochowskiej.

Jest też do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego, a w nim m.in.:
- magnes-zakładaka do książki z wizerunkiem rodziny Ulmów, której członkowie będą beatyfikowani 10 września.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do Pana: śp. Janina Janik z ul. Długojowskiej, śp. Zofia Kutyła z ul. Puławskiej oraz śp. Marianna Zając z ul. Puławskiej. Polećmy je Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/