IX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach. O g. 16.30 nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną.

2. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie, do czwartku włącznie, po nabożeństwie o g. 17.30 procesja eucharystyczna. W czwartek – zakończenie oktawy i poświęcenie wianków. Zapraszamy codziennie dziewczęta do sypania kwiatków w procesji.

3. W pierwszy piątek miesiąca przypada uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. O g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, cicha adoracja i okazja do spowiedzi.
Do chorych udamy się od g. 9.00.

4. Bardzo dziękujemy za dwie ofiary w łącznej wysokości 300 zł, jakie w minionym tygodniu zostały złożone w kancelarii parafialnej. Bóg zapłać!

5. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową w dniach 22-23 czerwca br. do wspaniałych miejsc takich jak Kalisz, Licheń i Toruń. Koszt uczestnictwa wynosi 300 zł od osoby i obejmuje przejazd, nocleg, obiadokolację, śniadanie, ubezpieczenie i zwiedzanie z przewodnikiem. Zapisy wraz z zaliczką w wysokości 100 zł i podaniem numeru PESEL w kancelarii parafialnej do 10 czerwca włącznie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.

6. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- o czym świadczy wzywanie do usuwanie krzyży z przestrzeni publicznej;
- o tym, jak wyglądała Eucharystia pierwszych chrześcijan;
- a także kiedy i w jakich okolicznościach chrześcijanie zaczęli adorować Najświętszy Sakrament w monstrancji.
Natomiast w radomskiej części Gościa znajdziemy sylwetki nowo wyświęconych kapłanów naszej diecezji.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/