XIX Niedziela Zwykła

 

1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą rocznej, wypełnionej modlitwą i pracą, obecności w naszej parafii s. Joanny Stefańskiej. Za wszelki trud, wysiłek, poświęcenie i dobro pozostawione w naszej parafii, przede wszystkim za pracę z dziećmi na katechezie i przy parafii, składamy Siostrze serdeczne podziękowanie: Bóg zapłać! I życzymy wielu łask od Boga, błogosławieństwa i sił na nowym miejscu posługiwania Bogu i ludziom. Szczęść Boże!

2. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

3. W następną niedzielę, po Mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby KUL-u. Bóg zapłać!

4. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- w wakacyjnym cyklu „Smaczna Polska” reportaż Gościa o duchowych i kulinarnych smakach Podhala;
- oraz odpowiedź na coraz częstszy zarzut, że do niedawna Kościół zabraniał indywidualnego czytania Pisma Świętego.

Jest też do nabycia nowy podwójny numer miesięcznika Wiara, Patriotyzm i Sztuka, a w nim m. in.:
- zagubienie pamięci o nas samych prowadzi do katastrofy, czyli o tym, dlaczego historia jest nauczycielką życia?;
- o św. Andrzeju Boboli, który pierwszy reaguje na grożące naszej Ojczyźnie niebezpieczeństwa;
- oraz: antagonizm polsko-niemiecki w dziejach (cz. 2).

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://aar-healthcare.com/slot/https://dek.chula.ac.th/uploads/truewallet-slot/https://covid19.dairikab.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/akun-pro-thailand/https://simponie.minselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/http://ojs3.bkstm.org/slot-luar-negeri/https://journal.niqs.org.ng/akunprokamboja/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-demo/https://journals.missouri.edu/slot-deposit-dana/https://stisnu-aceh.ac.id/slot-deposit-gopay-dan-ovo/https://journals.missouri.edu/slot-ovo/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/akun-pro-kamboja/https://pamor.tangerangselatankota.go.id/uploads/slot-deposit-pulsa/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-server-luar/http://lexsportiva.in.ua/slot-demo/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-deposit-pulsa/http://sisumaker.sumutprov.go.id/slot-server-luar/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-terpercaya/https://penerbit.undip.ac.id/js/slot-deposit-pulsa/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-deposit-dana/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-dana/https://ppb.uinsatu.ac.id/wp-content/slot-dana/https://penerbit.undip.ac.id/upload/slot-demo/https://journal.niqs.org.ng/slot-ovo/https://perizinan.jambikota.go.id/imslot/https://sparkling.kaltimprov.go.id/storage/slot-deposit-via-pulsa/https://www.univbaru.ac.id/slot-zeus/https://journal.pbnsurabaya.co.id/slot-luar-negeri/https://perizinan.jambikota.go.id/slot-deposit-pulsa/https://ojs.americaspg.com/slot-server-luar/https://forum.im.ncue.edu.tw/pages/data-hk/http://sistemasi.ftik.unisi.ac.id/pages/slot-server-luar/https://inspektorat.enrekangkab.go.id/slot-deposit-pulsa/https://slot-deposit-pulsa.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://aar-healthcare.com/gates-of-gatot-kaca/https://slot-demo.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://slot-dana.ojs.stikeslandbouw.ac.id/https://www.univbaru.ac.id/slot-server-luar/https://www.univbaru.ac.id/slot-demo/https://sisumaker.tapselkab.go.id/slot-deposit-pulsa/https://sisumaker.tapselkab.go.id/uploads/slot-demo/http://revistaaristas.tij.uabc.mx/public/link-slot-gacor/