XXI Niedziela Zwykła

1. Serdecznie witamy w naszej parafii s. Renatę Koladę i życzymy Siostrze dużo radości i satysfakcji, a przede wszystkim Bożego błogosławieństwa i łaski na ten czas posługi, czas pracy i modlitwy u nas i razem z nami. Szczęść Boże! 

2. W środę, 26 sierpnia, Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze św. w tym dniu o g. 8.00 i 18.00. Na Mszach św. odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

3. W sobotę, 29 sierpnia, na Mszy św. o g. 12.00 grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. Spowiedź dzieci, rodziców, rodzin – w piątek, o g. 19.00. 


4. Przyjmujemy już intencje mszalne na 2021 rok.

5. W minionym tygodniu zostały złożone trzy ofiary w łącznej wysokości 300 zł,  a na konto parafialne, jeszcze w lipcu, wpłynęły cztery ofiary w łącznej wysokości 1000 zł. Za wszystkie te ofiary na potrzeby parafii składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!

6. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:- w kolejnym odcinku wakacyjnego cyklu „Nie ma jak u Mamy” Gość zaprasza do sanktuarium Matki Bożej Jaworzyńskiej Królowej Tatr;- a także o tym, czym zajmuje się pierwsza dama RP;- oraz wspomnienie o zmarłej ostatnio Ewie Demarczyk.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Halina Jankowska z ul. Okrzei oraz śp. Lucjan Furciński z ul. Janowieckiej. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg