III Niedziela Wielkanocna

 

 

1. W tę trzecią niedzielę Wielkanocy obchodzoną w naszej ojczyźnie jako Niedzielę Biblijną, inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny. Zachęcamy wszystkich do indywidualnej lektury i medytacji Biblii, by spotkać Pana, który mówi do swojego ludu. Serdecznie zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego.

Na zakończenie Tygodnia Biblijnego zapraszamy na nabożeństwo Słowa Bożego, które odbędzie się w sobotę, 20 kwietnia, o g. 19.00.

2. W środę, 17 kwietnia, na Mszy św. o g. 18.00 Ks. Bp Marek Solarczyk udzieli młodzieży klas VIII Sakramentu Bierzmowania. Spowiedź przed bierzmowaniem we wtorek, 16 kwietnia, o g. 19.00.

 

3. Następna niedziela, zwana Niedzielą Dobrego Pasterza, będąca Światowym Dniem Modlitw o Powołania rozpocznie Tydzień Modlitw o Powołania. Taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Bóg zapłać!

 

4. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę na Jasną Górę, którą organizujemy w sobotę, 27 kwietnia. Wyjazd o g. 6.30 z parkingu przed kościołem, powrót ok. g. 19.30. Koszt wyjazdu to 120 zł od osoby i obejmuje on przejazd, ubezpieczenie i zwiedzanie Jasnej Góry z przewodnikiem. Zapisy wraz z zaliczką w wysokości 50 zł                 i podaniem numeru PESEL w kancelarii parafialnej po każdej Mszy św. Osoby już zapisane prosimy o kontakt celem podania numeru PESEL i dokonania wpłaty zaliczki. Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania!

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:

- polecamy artykuły o przyjęciu chrześcijaństwa przez Polskę, związane z piąta rocznicą ustanowienia przez Sejm RP Narodowego Święta Chrztu Polski.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Zdzisław Zając z ul. Puławskiej oraz śp. Antoni Markiewicz z ul. Długojowskiej. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu    w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/