Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 

1. W roku jubileuszu istnienia naszej parafii zapraszamy na autokarową pielgrzymkę na Litwę, która odbędzie się w dniach 24-28 lipca br. W programie zwiedzanie Kowna, Wilna – Ostrej Bramy, bazyliki, klasztoru z kaplicą Jezusa Miłosiernego, wyjazd na Żmudź, a także wiele innych ciekawych miejsc i propozycji. Koszt wyjazdu to 350 zł + 250 euro. Zapisy do 31 maja z zaliczką w wysokości 200 zł. Szczegóły u ks. Pawła. Serdecznie zapraszamy!

2. Rodzicom dzieci klas III, które w naszym kościele przystąpiły do I Komunii św. bardzo dziękujemy za finansowy dar dla parafii w wysokości 1500 zł.
Dziękujemy także za cztery ofiary w łącznej wysokości 700 zł, jakie w ostatnim czasie, jeszcze w kwietniu i w maju wpłynęły na parafialne konto.
Bóg zapłać za wszystkie te ofiary przeznaczone na parafialne potrzeby.

3. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in. - o wniebowstąpieniu Pańskim jako nowej formie obecności Pana Jezusa pośród swoich uczniów. Chrystus żyje i wciąż działa w Kościele poprzez swojego Ducha.

Natomiast w nowym numerze Małego Gościa Niedzielnego znajdziemy specjalny dodatek pt. „Patroni roku 2023”, w którym przeczytamy o zasłużonych Polakach, którzy swoim zaangażowaniem dla kraju, myśleniem oraz działaniem wyprzedzili epokę.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/