XXXIII Niedziela Zwykła

 

1. Zgodnie z zapowiedzią, po Mszy św. odbędzie się zbiórka do puszek z przeznaczeniem na Pomoc Kościołowi w Potrzebie w ramach Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Za wszystkie te ofiary składamy serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!

2. W ostatnim czasie, jeszcze w październiku i w listopadzie, na parafialne konto wpłynęło sześć ofiar w łącznej wysokości 1400 zł. Natomiast w minionym tygodniu w kancelarii parafialnej została złożona ofiara w wysokości 100 zł. Za wszystkie te ofiary przeznaczone na potrzeby parafii bardzo dziękujemy. Bóg zapłać!

3. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m.in.:
- z okazji VII Światowego Dnia Ubogich – artykuły ukazujące znaczenie i skalę działalności charytatywnej Kościoła.

Natomiast w najnowszym numerze Małego Gościa Niedzielnego dodatek: fosforyzująca nalepka – gwiazda betlejemska do przyklejenia na stajenkę, która ukaże się w świątecznym wydaniu Małego Gościa.
Ponadto:
- o harcerzach, którzy przynoszą Betlejemskie Światło Pokoju;
- o szkole i uczniach, których patronem jest św. Mikołaj;
- o drapieżnikach żyjących na pustyni Negew;
- o czterech muzykujących braciach ministrantach.

4. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Marianna Włodarczyk z ul. Pomorskiej, której pogrzeb odbędzie się we wtorek, 21 listopada, o g. 12.00. Polećmy ją Miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek..

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/