V Niedziela Wielkanocna

 

1. W środę, 1 maja, rozpoczniemy miesiąc dedykowany Matce Najświętszej. Nabożeństwo majowe z Litanią Loretańską codziennie o g. 17.30, a w niedziele i uroczystości o g. 16.30.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
- w pierwszy czwartek modlimy się o liczne i dobre powołania do życia kapłańskiego i zakonnego w Kościele;
- pierwszy piątek to zarazem 3 maja, uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu wg porządku niedzielnego, czyli o g. 8.00, 10.00, 11.30 i 17.00. Okazja do pierwszopiatkowej spowiedzi na Mszach św. w ciągu dnia i na nabożeństwie majowym. Do chorych udamy się wyjątkowo w sobotę, od g. 9.00. Z racji uroczystości post piątkowy w ty dniu nie obowiązuje.
- w pierwszą sobotę, po Mszy św. wieczorowej, zmianka tajemnic różańcowych.

3. W następną, pierwszą niedzielę miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

4. Bardzo dziękujemy za trzy ofiary w łącznej wysokości 600 zł, jakie w ostatnim czasie, jeszcze w marcu i w kwietniu, wpłynęły na parafialne konto oraz za dwie ofiary w łącznej wysokości 400 złożone w minionym tygodniu w kancelarii parafialnej. Bóg zapłać!

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m.in.:
- rozmowa z rodzicami Heleny Kmieć, świeckiej misjonarki zamordowanej 7 lat temu w Boliwii;
- wywiad z kard. Giovannim Battistą Re o świętym Janie Pawle II;
- oraz odpowiedź na pytanie czy jesteśmy świadkami ograniczania praw katolików?

Jest też do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego, a w nim m.in.:
- o św. Janie Pawle II, który już jako dziecko swoje życie zawierzył Matce Najświętszej;
- oraz o maryjnych sanktuariach Europy.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/