VI Niedziela Wielkanocna

 

1. Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, o g. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja z modlitwą o pokój w Polsce i na świecie, w naszych sercach i rodzinach.

2. W piątek, na nabożeństwie majowym o g. 17.30, rozpoczniemy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.

3. W następna niedzielę, na Mszy św. o g. 10.00, dzieci klas III przystąpią I Komunii św. Spowiedź dzieci, rodziców, rodzin – w sobotę, o g. 9.00.

4. Bardzo dziękujemy za dwie ofiary po 100 zł, jakie w minionym tygodniu zostały złożone na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m.in.:
- o naszych świętych – filarach polskiej maryjności;
- o coraz powszechniejszej praktyce całodziennej, a nawet całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu;
- oraz o tym, jak zmieniała się polska flaga i nasze narodowe barwy.

Jest też do nabycia nowy numer miesięcznika Wiara, Patriotyzm i Sztuka, a w nim m.in.:
- o powrocie epoki walki z Kościołem i katolikami;
- o tym, że kto niszczy małżeństwo, niszczy dom i cały ród ludzki;
- o potrzebie roztropności politycznej rządzących i wszystkich chrześcijan;
- oraz artykuły poświęcone pamięci zmarłych ostatnio dwóch wybitnych artystów i poetów: Ernesta Bryla i Leszka Długosza.

Dostępne jest także kolejne wydanie dwumiesięcznika Misyjne Drogi, w którym znajdziemy wiele ciekawych zdjęć, anegdoty misyjne, krzyżówkę, konkursy, fotoreportaże, wywiady, świadectwa misjonarzy, przepis kulinarny, felietony i 16-stronicowy dodatek dla najmłodszych Misyjne Dróżki Dreptaka Nóżki.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg
https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/