III Niedziela Wielkanocna

 

1. We wtorek, 20 kwietnia, na Mszy św. o g. 18.00 Ks. Bp Henryk Tomasik udzieli młodzieży klas VIII Sakramentu Bierzmowania. Spowiedź przed bierzmowaniem w poniedziałek, 19 kwietnia, o g. 19.00. Na Mszę św. z bierzmowaniem do kościoła wejdą tylko kandydaci do bierzmowania i świadkowie.

2. Następna niedziela, zwana Niedzielą Dobrego Pasterza, będąca Światowym Dniem Modlitw o Powołania rozpocznie Tydzień Modlitw o Powołania. Taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu. Bóg zapłać!

3. Również w następną niedzielę, na Mszę św. o g. 11.30 zapraszamy rodziców dzieci klas IV, które w tym roku będą obchodziły rocznicę I Komunii św. Po Mszy św. – krótkie spotkanie.

4. Bardzo dziękujemy za ofiarę w wysokości 100, jaka w minionym tygodniu została złożona na potrzeby parafii. Bóg zapłać!

5. Z prasy Gość Niedzielny, w którym m. in.:
- o realizowanym w Polsce, a wyjątkowym w skali światowej projekcie rehabilitacji osób, które przeszły COVID-19;
- polecamy również rozmowę z dyrektorem Centrum Formacji Duchowej Salwatorianów w Krakowie ks. Krzysztofem Wonsem z okazji tygodnia Biblijnego o świętym kryzysie, szczęśliwej winie i Biblii, w której jest odpowiedź na wszystkie pytania;
- a także wspomnienie o zmarłym ostatnio Krzysztofie Krawczyku.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do Pana śp. Sabina Siadaczka z ul. Kochanowskiego. Polećmy ją miłosierdziu Bożemu w modlitwie: Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek…

 

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg